logo
Szanowni Państwo,

Jako wieloletni wydawca prestiżowych poradników z branży medycznej i budowlanej, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowujemy poradnik z dziedziny finansowo-prawnej.

Z doświadczenia wiemy, iż dane zawarte w internecie nie są aktualizowane i klient ma problem z dotarciem do rzetelnych informacji na temat Państwa firmy. Postanowiliśmy uporządkować te dane i wydrukować w postaci poradnika, poświęconego tylko wybranym branżom i przygotowywanych osobno na każde województwo.

Poradnik nasz zawierać będzie zaktualizowane dane:

kancelarii prawnych, zespołów adwokackich, firm finansowych, ubezpieczeniowych, notariatów, rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych.

Gwarantujemy Państwu promocję przez okres 12 miesięcy i dotarcie do dużej liczby odbiorców, w oparciu o bogatą bazę klientów stworzoną przez naszą firmę. Dodatkowo poradnik będzie dostępny w salonach prasowych sieci Kolporter i w sprzedaży bezpośredniej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty licząc, iż pozyskacie Państwo wielu cennych klienów. Po wydrukowaniu wydania otrzymacie Państwo egzemplarz okazowy poradnika.

REDAKCJA:
ALFA Anna Jurasz

41-200 Sosnowiec,
ul. Śląska 24
tel: 32 222 44 13, fax: 32 296 80 94

DZIAŁ REKLAMY, MARKETINGU I DYSTRYBUCJI:
tel. 32 797 98 69, 500-506-051
almanach.reklama@alfa-med.sosnowiec.pl