logo
almanachmed
almanachmed
almanachmed
almanachmed
almanachmed
almanachmed
Oferta medyczna
Kupony rabatowe
Przykładowe kupony rabatowe
Zamówienie do wpisu medycznego, kosmetyki

CZYM JEST ALMANACH:

Almanach usług medycznych to publikacja periodyczna, zawierająca cenny wykaz różnego rodzaju poradni, przychodni i gabinetów lekarskich, wzbogacona o ciekawe artykuły i praktyczne porady dla pacjenta.
Chcemy dotrzeć do jak największej rzeszy pacjentów, bo wiemy jak trudno jest im odnaleźć się w dzisiejszych czasach.

CO ZYSKASZ?

NASZ CZYTELNIK JEST TWOIM KLIENTEM:

Jak wielu potencjalnych klientów niepublicznej służby zdrowia, zauważamy panujący chaos informacyjny wokół świadczonych usług medycznych, związany również z ich dostępnością.

Ta niedogodność dotyka szczególnie osoby starsze – rzadko i raczej niechętnie korzystające z internetu, bądź w ogóle nie posiadające do niego dostępu.

A przecież to one stanowią – co zrozumiałe – lwią część pacjentów korzystających z różnego rodzaju poradni, przychodni i gabinetów lekarskich.

FUNKCJA:

W dzisiejszych czasach pacjent nie wie – co mu się należy w ramach NFZ, a za jakie usługi musi dodatkowo zapłacić. Niejednokrotnie czeka miesiącami na poradę lub badanie, które jest w stanie wykonać natychmiast, ale brak mu wiedzy o takich możliwościach. Planujemy na każde województwo kilka wydań i bardzo precyzyjny kolportaż do pacjentów mieszkających w zasięgu dystrybucji. W ten sposób pomagamy pacjentowi zaoszczędzić jego czas konieczny na odszukanie właściwej placówki medycznej.

Celem Almanachu jest podanie pacjentowi całej niezbędnej wiedzy na temat:

NASZA WITRYNA NA FACEBOOK'u:

www.facebook.com/almanachuslugmedycznych